Друго место на трећој „Малој олимпијади“

linija

zvornik26.04.2018. године у Малом Зворнику одржана је трећа „Мала олимпијада . Поред  ПУ“УБ“-Уб,, ПУ „Полетарац“-Коцељева;  ПУ„Наше дете“- Шабац, ПУ „Наша Радост“ -Зворник,ПУ „Сунцокрети“ - Владимирци, ПУ „Слава Ковић“ - Богатић, ПУ „Лептирић“ Лајковац,  ПУ„Наша Радост“-  Крупањ, ПУ „Црвенкапа“ -  Мали Зворник , учешће је узела и наша Установа.

Деца припремних предшколских група, са васпитачима Марином Марковић, Јасмином Несторовић, Аном Павловић и директорком Бранком Петровић, упутили су се у јутарњим сатима у Мали Зворник, где су их срдачно дочекали домаћини ПУ „Црвенкапа“ из Малог Зворника.

Такмичење је одржано у хали спортова, а у играма спретности, брзине ,... наша установа узела је друго место. Победник треће по реду „Мале олимпијаде“  је ПУ „Полетарац“ из Коцељеве и они ће бити домаћини „Мале олимпијаде“ која ће бити одржана у наредној радној години.

linija